Listopad 2010

3. ročník aneb Nejlepší kamarádi

26. listopadu 2010 v 0:28 | nel-ly |  Beze jména
111
"Joe, kde se couráš. Sedíme úplně vzadu!"
"No jo, vždyť už jdu. Jen jsem trochu zápasila s kufrem."
"U Merlina, měla si něco říct."
"Asi máš pravdu, měla jsem začít mávat, ale to bych ten kufr už doopravdy nevytáhla do vlaku," odpověděla Joe sarkasticky a sladce se na kluky usmála.
"Promiň, ale příště musíš křičet."
"Ať máme šanci ukázat, že jsme taky gentlemani."
"Myslím, že to asi nehrozí," zasmála se Joesephin.

o-oo-oOo-oo-o

Až přijdou slzy (1)

26. listopadu 2010 v 0:25 | nel-ly
333

1. Kapitola - Nový začátek

"Už nechci žít takovým podřadným životem. Pocházím ze dvou starobylých rodů, a proto se chci vrátit do Anglie, najít své příbuzné a zaujmout své právoplatné místo," oznámila jí s chladným výrazem ve tváři Clarissa, když se vrátila domů na letní prázdniny po šestém ročníku v kouzelnické škole v Krásnohůlkách.

Prolog

26. listopadu 2010 v 0:23 | nel-ly |  Až přijdou slzy

Na konci čeká štěstí nebo ne?

Caithleen Avery-Jackousilová pocházela z bohaté čistokrevné kouzelnické rodiny. Její rod byl jeden z nejstarších v Anglii a těšil se velké váženosti, především s ohledem na dobu v jaké Caithleen a její tři mladší sourozenci vyrůstali. Ona se však od své rodiny lišila, nebyla zvlášť pohledná, chytrá ani společenská, ale měla jednu vlastnost, kterou jí celá rodina mohla jen závidět - dokázala milovat.

Až přijdou slzy

26. listopadu 2010 v 0:19 | nel-ly |  Až přijdou slzy

AŽ PŘIJDOU SLZY


STRUČNÝ DĚJ:
Děj se odehrává během sedmého ročníku Harryho Pottera, kdy však ignoruji některá fakta z originálu (jako snad u všech fanfiction).
Clarissa Applegateová, dědička starobylého, ale zchudlého čistokrevného rodu, před lety ztratila rodiče a přestěhovala se do Francie ke své, rodinou zanevřené, tetě.Už jako dítě byla zvláštní, nikdy neplakala ani po smrti svých rodičů nebo když ji něco bolelo, nikdy.
Ve chvíli, kdy dospěje, dosáhne sedmnácti let, se však rozhodne svůj život změnit. Už nechce žít v nenávisti a opovržení své rodiny, v chudobě a osamění francouzského venkova. Chce zpátky život, do kterého se měla narodit a tak se vydává zpět do Anglie za svými příbuznými, kteří jí však i nadále odmítají. Všechno se komplikuje a Clarissa má jedinou možnost, jak dosáhnout svých cílů.
Cesta nebude lehká, ale za pomoci svého odhodlání Clarissa snad jednou dosáhne štěstí, jak ale bude vypadat? Dokáže zapomenout na těžké chvíle, které zažila? Dokáže být ještě někdy šťastná? To ještě sama neví.
POSTAVY: AUTP: Clarissa Aileen Avery Applegateová, Draco Malfoy, Lucius Malfoy, Slavná trojka, Pansy Parkinsonvá, AUTP: Siera Linn Nottová, AUTP: Asceta Averyová, AUTP: Caithleen Jackousliová
STAV: DOKONČENO! Prolog + 15 kapitol

Avatary k povídce:
333