Až přijdou slzy

Prolog

26. listopadu 2010 v 0:23 | nel-ly

Na konci čeká štěstí nebo ne?

Caithleen Avery-Jackousilová pocházela z bohaté čistokrevné kouzelnické rodiny. Její rod byl jeden z nejstarších v Anglii a těšil se velké váženosti, především s ohledem na dobu v jaké Caithleen a její tři mladší sourozenci vyrůstali. Ona se však od své rodiny lišila, nebyla zvlášť pohledná, chytrá ani společenská, ale měla jednu vlastnost, kterou jí celá rodina mohla jen závidět - dokázala milovat.

Až přijdou slzy

26. listopadu 2010 v 0:19 | nel-ly

AŽ PŘIJDOU SLZY


STRUČNÝ DĚJ:
Děj se odehrává během sedmého ročníku Harryho Pottera, kdy však ignoruji některá fakta z originálu (jako snad u všech fanfiction).
Clarissa Applegateová, dědička starobylého, ale zchudlého čistokrevného rodu, před lety ztratila rodiče a přestěhovala se do Francie ke své, rodinou zanevřené, tetě.Už jako dítě byla zvláštní, nikdy neplakala ani po smrti svých rodičů nebo když ji něco bolelo, nikdy.
Ve chvíli, kdy dospěje, dosáhne sedmnácti let, se však rozhodne svůj život změnit. Už nechce žít v nenávisti a opovržení své rodiny, v chudobě a osamění francouzského venkova. Chce zpátky život, do kterého se měla narodit a tak se vydává zpět do Anglie za svými příbuznými, kteří jí však i nadále odmítají. Všechno se komplikuje a Clarissa má jedinou možnost, jak dosáhnout svých cílů.
Cesta nebude lehká, ale za pomoci svého odhodlání Clarissa snad jednou dosáhne štěstí, jak ale bude vypadat? Dokáže zapomenout na těžké chvíle, které zažila? Dokáže být ještě někdy šťastná? To ještě sama neví.
POSTAVY: AUTP: Clarissa Aileen Avery Applegateová, Draco Malfoy, Lucius Malfoy, Slavná trojka, Pansy Parkinsonvá, AUTP: Siera Linn Nottová, AUTP: Asceta Averyová, AUTP: Caithleen Jackousliová
STAV: DOKONČENO! Prolog + 15 kapitol

Avatary k povídce:
333
 
 

Reklama